Osmo poleerimismasin Floorxcenter

20,84  +KM

Floorxcenter omab mugavat pesuaine dosaatorit, mis võimaldab kasutajal kanda pestavale põrandale optimaalseima koguse pesuainet Wisch-Fix, sest puitpõrandaid ei tohi pesta liigse pesuainega.

Valge poleervilt – kasutamiseks  puhastustöödeks koos pesuainega Wisch-Fix. Selline kasutusviis aitab puhastada põranda pindmistesse pooridesse kogunenud mustuse.

Mikrokiust poleerpadi – kasutatakse sarnaselt  mopile. Niisutage poleerpadi veega või pesuainega Wisch-Fix ning saate kergesti eemaldada põrandalt mustuse.

FloorXcenter masina kasutamine ja funktsioonid: puhastav ehk taastav hoolduspesu (kasuta selleks valged valget poleerpatja), põrandate hooldusõlitamine (kasuta selleks mikrokiud patja)

Osmo FloorXcenter on ühe kettaga poleermasin, mis eemaldab isegi kõige väiksemad mustuse osakesed puidupooridest , kasutades selleks valget, punast või mikrokiud poleerpatju. Erinevalt teistest analoogsetest ühe poleerplaadiga masinatest, kasutab FloorXcenter ekstsentrilist pöörlemise põhimõtet,  mis tagab põranda tõhusa puhastamise.

Kategooria:
Rendihind: 10€+km /päev
Tagatisraha: 350€
Artikli number: 14000240RENT
Nominaalne võimsus 290 W
Poleerketta läbimõõt 300 mm
Kaabli pikkus 7,5 m
Rentimise tingimused: Tagatisraha tasuda sularahas või pangakaardiga kohapeal (tagastatakse kohe peale seadme tagastamist ja seadme kiirkontrolli). Karl Bilderi lepingulistele partneritele tagatisraha nõue ei laiene.
Seade tuleb tagastada tööpäeval enne kell 11, siis ei lisandu tagastamispäeva eest renti.
Seade tagastada puhtana ja töökorras.