3-kihiline riietus on 3 korda parem

3-kihilise riietumise juures on oluline silmas pidada, et igal kihil on oma kindel funktsionaalsus ja sellest tulenevalt on erikihtide riided ka erinevate omadustega. Korralik tööriie, mis hoiab sind soojas ja kuivana ning võimaldab sul mugavalt liikuda, tõstab sinu või sinu meeskonna tootlikkust – mugavalt riietatud inimese töö motivatsioon on kõrge ja tervise juures töölised ei võta haiguslehti. Mugavus on kahtlemata üks peamiseid tegureid riiete valikul.

Mascot soe pesu pluus Hamar (COOLMAX® ALL SEASON)

Hind 49€

Mascot funktsionaalne särk Ludvika  (Thermax®)

Hind 53€

Mascot soe polo Accelerate COOLMAX® 

Hind 59€

Mascot t-särk Advanced Antibakteriaalne

Hind 36€

Mascot fliisjakk Advanced, lukuga

Hind 68€

Mascot kõrgnähtav fliisjakk Accelerate Safe

Hind 73€

Mascot tepitud jope Advanced CLIMASCOT®

Hind 89€

Mascot tepitud vest Advanced CLIMASCOT®

Hind 79,90€

Mascot koorikjope Advanced

Hind 177€

Mascot softshell jope Blackpool

Hind 129€

Mascot talvejope Accelerate CLIMASCOT®

Hind 135€

Mascot talvejope Tolosa

Hind 190€

Mascot ripptaskutega tööpüksid Kevlar®-Dyneema® põlvetaskutega (ultimate strech)

Hind 139,90€

Mascot kõrgnähtavad tööpüksid Accelerate Safe (ultimate stretch)

Hind 97.42€

Mascot kõrgnähtavad talvetunked Accelerate Safe

 

Hind 189€

MASCOT® - kvaliteetne Taani tööriiete bränd

MASCOT® on Taani kvaliteetne töörõivaste bränd, mis riietab kogu maailma töölisi alates ehitajatest kuni vormeli meeskondadeni. Mascoti tehased ja kontorid asuvad 12 riigis ning pakuvad tööd 2800 inimesele, kelle ühine eesmärk on arendada, toota, turustada ja müüa maailma parimaid tööriideid ja turvajalatseid.

 

Võtme rolli selle saavutamiseks mängib ehitajate kaasamine tootearendusse, toodete pidev ja pikaajaline testimine ning kvaliteedi kontrollimine. Sellest ka Mascot töörõivaste slogan “TESTITUD TÖÖKS”. Mascoti kompromissitust suhtumisest kvaliteeti kõneleb strateegiline otsus, toota mitte kõige odavamat, aga küll kõige paremat tööriietust.

 

Karl Bilder on Mascot® töörõivaste maaletooja Eestis, kes suudab pakkuda Mascot kvaliteetseid töörõivaid konkurentsitult hea hinnaga. Tootevalikus on üle 30 000 toote spetsiaalselt läbimõeldud ja testitud igaks tööks ja erilisteks vajadusteks. Võta ühendust ja leiame täpselt Sinu vajadustele sobivad tööriided koos Sinu logodega kogu Sinu meeskonnale!

Riietu nagu proff kogu meeskonnaga!

Tellides tööriided kogu meeskonnale, paigaldame Mascot tööriietele Teie firma logo Teile sobivasse kohta. Salvestame Teie andmed (logofailid, toonid, tööriiete valik ja töötajate riiete suurused), et saaksite hõlpsasti ja muretult alati puuduolevaid tööriideid juurde tellida.

Näidishinnad muutuvad olenevalt kogusest:

  • Väike logo kuni 12x10cm al. 2.25+KM
  • Suur logo 28x12cm al. 2.60+KM