3-kihiline riietus on 3 korda parem

3-kihilise riietumise juures on oluline silmas pidada, et igal kihil on oma kindel funktsionaalsus ja sellest tulenevalt on erikihtide riided ka erinevate omadustega. Korralik tööriie, mis hoiab sind soojas ja kuivana ning võimaldab sul mugavalt liikuda, tõstab sinu või sinu meeskonna tootlikkust – mugavalt riietatud inimese töö motivatsioon on kõrge ja tervise juures töölised ei võta haiguslehti. Mugavus on kahtlemata üks peamiseid tegureid riiete valikul.

Mascot soe pesu pluus Hamar (COOLMAX® ALL SEASON)

Mascot funktsionaalne särk Ludvika  (Thermax®)

Mascot soe polo Accelerate COOLMAX® 

Mascot t-särk Advanced Antibakteriaalne

Mascot fliisjakk Advanced, lukuga

Mascot kõrgnähtav fliisjakk Accelerate Safe

Mascot tepitud jope Advanced CLIMASCOT®

Mascot tepitud vest Advanced CLIMASCOT®

Mascot koorikjope Advanced

Mascot softshell jope Blackpool

Mascot talvejope Accelerate CLIMASCOT®

Mascot talvejope Tolosa

Mascot ripptaskutega tööpüksid Kevlar®-Dyneema® põlvetaskutega (ultimate strech)

Mascot kõrgnähtavad tööpüksid Accelerate Safe (ultimate stretch)

Mascot kõrgnähtavad talvetunked Accelerate Safe

MASCOT® - kvaliteetne Taani tööriiete bränd

MASCOT® on Taani kvaliteetne töörõivaste bränd, mis riietab kogu maailma töölisi alates ehitajatest kuni vormeli meeskondadeni. Mascoti tehased ja kontorid asuvad 12 riigis ning pakuvad tööd 2800 inimesele, kelle ühine eesmärk on arendada, toota, turustada ja müüa maailma parimaid tööriideid ja turvajalatseid.

 

Võtme rolli selle saavutamiseks mängib ehitajate kaasamine tootearendusse, toodete pidev ja pikaajaline testimine ning kvaliteedi kontrollimine. Sellest ka Mascot töörõivaste slogan “TESTITUD TÖÖKS”. Mascoti kompromissitust suhtumisest kvaliteeti kõneleb strateegiline otsus, toota mitte kõige odavamat, aga küll kõige paremat tööriietust.

 

Karl Bilder on Mascot® töörõivaste maaletooja Eestis, kes suudab pakkuda Mascot kvaliteetseid töörõivaid konkurentsitult hea hinnaga. Tootevalikus on üle 30 000 toote spetsiaalselt läbimõeldud ja testitud igaks tööks ja erilisteks vajadusteks. Võta ühendust ja leiame täpselt Sinu vajadustele sobivad tööriided koos Sinu logodega kogu Sinu meeskonnale!

Riietu nagu proff kogu meeskonnaga!

Tellides tööriided kogu meeskonnale, paigaldame Mascot tööriietele Teie firma logo Teile sobivasse kohta. Salvestame Teie andmed (logofailid, toonid, tööriiete valik ja töötajate riiete suurused), et saaksite hõlpsasti ja muretult alati puuduolevaid tööriideid juurde tellida.

Näidishinnad muutuvad olenevalt kogusest:

  • Väike logo kuni 12x10cm al. 2.25 €+km
  • Suur logo 28x12cm al. 2.60 €+km