Karl Bilder Tartu tiim

Tule meile tööle

Tule liitu meie kokkuhoidva ja toreda tiimiga, kuhu kuulub kokku 70 toredat ehitusprofessionaali. Meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Teeme aktiivselt tööd esmaspäevast reedeni õhtul kella viieni. Seeläbi väärtustame oma tiimiliikmete vaba aega, et siis puhata ja ennast täis laadida. Julgustame kõiki oma töötajaid õppima ja vajadusel koolitame neid, et pakkuda võimalust areneda ja karjääriredelil tõusta. 

Oleme kokkuhoidev tööperekond, hoiame üksteist meeles sünnipäevadel ja teistel olulistel tähtpäevadel ning võtame koos ette erinevaid meeskondlikke ühisüritusi. Lisaks toetame Sinu tervislikke eluviise spordikompensatsiooni ja täiendava tasustatud vaba päevaga kord kvartalis. 

 
Tule tööle Karl Bilderisse

Kõik aktiivsed tööpakkumised leiad siit nimekirjast. Kui meie tööpakkumiste seast ei leidnud endale sobivat, võid julgelt saata enda töösoovi aadressile cv@karlbilder.ee või võta ühendust meie personali juhiga telefonitsi helista 5057460 , võib-olla on meil lähiajal tekkimas Sulle sobiv töö- või praktikakoht. 

Tule tööle Karl Bilderisse