Tööriiete tulevik – mugav, funktsionaalne ja stiilne

Kergem, tugevam ja veelgi rohkem veniv – need on märksõnad, mis kirjeldavad Mascoti uusimat tööriiete kollektsiooni Customized. Tegu on väga vastupidavate toodetega, mille tootmisel on kasutatud  suures osas ka taaskasutatud materjale. Tooteid on põhjalikult testitud reaalsetes tööolukordades, et tagada kulumiskindlus ja samas ka maksimaalne kandmismugavus. Tänu vett ja mustust hülgavale pinnatöötlusele püsib riietus ka vihmasajus kuiv ja võimalikult kaua esinduslik. Kuna saadaval on palju erinevaid tooteid ja värvilahendusi, siis saab ka kõige nõudlikum klient personaliseerida oma töötajate välimuse just nende ettevõttega sobivaks.

 

Lisaks väga laiale tootevalikule, kõrgele kvaliteedile ja suurele liikumisvabadusele on Mascot toonud turule ka midagi unikaalset  –   Click Pocket System ripptasku. See võimaldab lisada just sulle sobiva disainiga ripptaskud sobivasse vööpiirkonda, võttes arvesse sinu ametit. Lisaks annavad ripptaskud võimaluse temperatuuri muutudes kiiresti tööriistadega täidetud taskud näiteks pikkadelt pükstelt lühikestele ümber tõsta.  Ripptaskute valik on lai, et iga ehitusproff saaks vajalikud tööriistad käeulatuses hoida. Neid müüakse eraldi, mis aitab pikendada tööpükste eluiga, sest tööriistade koormuse all väsinud taskud saab lihtsasti välja vahetada.

 

 

Selleks et tööpüksid võimalikult kaua kestaksid, on oluline, et põlvedel kasutatav materjal oleks eriti vastupidav. Osadel Customized sarja mudelitel on muudetud põlvekaitsmete taskud äärmiselt kulumiskindlaks, et püksipõlved kestaksid sama kaua kui püksid.

 

Välimusele viimase lihvi andmiseks pakub Mascot Customized sari ka riietusega sobivaid turvajalatseid, mis on stiilsed ja pakuvad mugavust kogu tööpäeva jooksul. Jalatsid on libisemiskindla välistallaga ja ainulaadsete põrutusi summutavate vahetaldadega.

 

 

Mascot on Taani töörõivaste bränd, mis riietab kogu maailma töötajaid alates ehitajatest kuni vormelimeeskondadeni.  Kogu arendustöö toimub Taanis ja tootmiskeskused asuvad Mascoti oma tehastes Vietnamis ja Laoses, kus jälgitakse kõiki euronorme nii töö kvaliteedis kui ka töötajate heaolus. Mascoti kvaliteetsed ja läbimõeldud tööriided on turuliidrid näiteks Taanis ja Saksamaal.

 

Kuni novembri lõpuni on võimalik valitud tooteid Mascot Customized sarjast osta Karl Bilderi kauplustest kampaaniahinnaga. Tule ja tutvu toodetega meie esindustes või uuri lähemalt kristjan.noor@karlbilder.ee, tel: 5595 7729