Profilpas duširuumi kaldeliistud

Piirdeta, põranda tasandil duširuum, on trendikas ja võimalusi avardav lahendus erinevas suuruses märgadele ruumidele. Traditsioonilise dušialuse kaotamine ruumist lubab uusi võimalusi kujunduses. See muudab ruumi avaramaks ja aitab esile tuua ruumi disainielemente.

 

Profilpasi kaldeliist on disainitud selleks, et võimalikult lihtsate töövõtetega ja kuluefektiivselt luua puhas, esteetiline ja täpne äravoolu kaldeserv.

 

Avatud põrandaga märgruumid, kus on dušš, vajavad kallet, et vesi äravoolu jookseks. Selleks tehakse enne plaatimist tasandusseguga kalle äravoolu suunas. Peale seda kaetakse pind plaatidega. Kalle peab olema vähemalt 2% ehk 2 cm meetri kohta.

 

 

Praktilisest küljest on roostevabast terasest kaldeliist hügieeniline ja vastupidav. Astmete ja põrandapinnast kõrgemate piirete puudumine muudab ligipääsu lastele, vanuritele ja invaliididele ohutumaks ning hõlpsamaks.

 

Liistud on valmistatud vastupidavast AISI 304 standardile vastavast roostevabast terasest. Lisaks satiin pinnaviimistlusega liistudele on võimalik tellida ka musta värvi mati viimistlusega liiste. Mõõtude valik on samuti lai. Liistud on saadaval pikkusega 98 cm, 120 cm, 148 cm, 200 cm ja kõrgusega (H) 10 mm, 11 mm ja 12,5 mm.

 

Vaata rohkem lahendusi siit

 

Profilpasi duširuumi kaldeliistude näidistega saad tutvuda Karl Bilderi esindustes või võta ühendust projektijuht@karlbilder.ee.