Mikrotsement köögis

Mikrotsement – innovatsioon kaasaegses ehituses

Kaasaegses sisekujunduses hinnatakse kõrgelt minimalistlikke ja stiilseid lahendusi. Üks selline innovaatiline valik on SikaDecor®-801 Nature mikrotsement – hüdrauliliste sideainete, lisandite ja värvipigmentide baasil valmistatud kahekomponentne mört, mida saab kasutada nii märgade kui ka kuivade ruumide põrandate ning seinte katmisel. See võimaldab luua betoonilaadseid viimistlusi, mida on lihtne hooldada ja mis mõjuvad visuaalselt luksuslikuna.

 

Miks valida Sika mikrotsement?

SikaDecor®-801 Nature üks peamisi eeliseid on selle mitmekülgsus – mikrotsementi saab kasutada nii uute hoonete ehitamisel kui ka renoveerimisel, nii märgades kui ka kuivades ruumides. See on ideaalne kogu märja ruumi katmiseks (kaasa arvatud dušinurk), olles vuugivaba lahendusena alternatiiviks keraamilistele plaatidele. Vuugid pragunevad ja määrduvad aja jooksul ning muudavad ruumi oma ruudustikulise välimusega väiksemaks. Mikrotsement on elastne, hästi puhastatav, ei pragune nii kergesti ja muudab ruumi avaramaks.

 

Plaaditud ruumidele uue ja värskema ilme andmiseks kantakse mört otse plaaditud pinnale, säästes sellega plaatide eemaldamiseks kuluvat aega ja raha. Muretsema ei pea ka veejälgede pärast, sest Sika mikrotsemendi tootevalikus on lõppviimistluse lakk, mis muudab mikrotsemendi vetthülgavaks.

 

 

Mikrotsementi saab kasutada nii eramajades kui ka avalikes ruumides, näiteks kontorites, kauplustes ja restoranides, kus see sobib lisaks seintele ideaalselt ka põrandate katmiseks. Kuivades ruumides saab Sika mikrotsementi lihtsalt kasutada dekoratiivseks viimistluseks ja seda ilma aluskrohvimist ja võrku kasutamata.

 

 

Kasutamine

 • Vanade keraamiliste plaatide katmine
 • Siseruumide nagu köök ja vannitoad viimistlemine
 • Vuugi ja jätkukoha vabade dekoratiivsete pindade loomiseks
 • Dekoratiivkate kauplustele, elamutele, asutustele jne
 • Mööbli, riiulite jms katmine

Eelised

 • Stiilne, dekoratiivne, esteetiline
 • Hea UV-kindlus
 • Suurepärane töödeldavus
 • Suurepärane nakkumine aluspinnaga
 • Kiire pealekandmine

Sika mikrotsement võimaldab loovust ja ainulaadseid efekte modernse atmosfääri loomiseks. Vastavalt kliendi sisekujunduslikele vajadustele on võimalik kokku segada palju erinevaid värvitoone lisades SikaDecor®-801 Nature’ile SikaDecor Color’i. Kogu toonivalik on nähtav suurtel (50×50 cm) näidisplaatidel Karl Bilderi kauplustes. Tutvu värvikaardiga siin.

 

Tule mikrotsemendi paigaldamise praktilisele koolitusele!

 Sika mikrotsemendi paigaldamise koolitus on mõeldud Karl Bilderi äriklientidele ja toimub 28. septembril kell 9:30 – 12:30 Sika Estonia koolitusklassis Tuleviku tee 2, Peetris ja 5. oktoobril kell 9.30 – 12:30 Tartu Rakenduslikus Kolledžis, Kopli 1.

 

Koolituse põhiteemad:

 • Teoreetiline osa – räägime, millistes ruumides saab kasutada ja miks eelistada või valida mikrotsementi ning millised on põhilised vead paigaldusel;
 • Praktiline osa – märjaruumi süsteemi paigaldus ja paigaldus seintele, tasapindadele jne kuivades ruumides.

Koolituse läbinu saab vajalikud teadmised materjali kasutusala, paigalduse ja kvaliteetse töö tagamiseks.

 

Palun registreeri end hiljemalt 18. septembriks

Tallinna koolitusele  heinrich.vaha@karlbilder.ee

Tartu koolitusele liisi.rastas@karlbilder.ee

 

Osalejate arv on piiratud!

 

Sika kvaliteetne ja konkurentsivõimeline mikrotsemendi süsteem on saadaval ainult Karl Bilderi kauplustes ja kõik tooted on kohe laos olemas. Tule ja tutvu toodete ja toonivalikuga meie esindustes või uuri lähemalt oma projektijuhilt projektijuht@karlbilder.ee