Wagner värviprits SuperFinish 27

41,66  +KM

SuperFinish 27 on töökindel, vastupidav, õhuvaba värvimisseade. Sobilik kasutada lakkide, peitside, immutusõlide, akrüülvärvide, lateksvärvide, emulsioonvärvide, fassaadivärvide, niiskustõkke ja tolmutõkke peale kandmiseks. Seade käib elektrivõrku ja kasutab surve loomiseks kolbpumba tehnoloogiat, mis tagab materjali väiksema kulu, vaiksema töö ja mootori kulumiskindluse. 15m ainevoolik annab piisava tööraadiuse masinaga opereerimiseks ning on survele hästi vastupidav. Töörõhku saab reguleerida saavutamaks ideaalse pinnakatvuse. Õhuvaba värvimispüstol Vector Pro ja HEA düüsi tehnoloogia võimaldavad töötada väiksema töösurvega, tagades sellega täpse ja ühtlase lõpptulemuse. Tootlikus võimaldab katta umbkaudu 200-800m2 pinda päevas. Sobib ka väikeste projektide teostamiseks, näiteks puitlagede, puitakende ja radiaatorite katmiseks.

 

  • Innovatiivne HEA tehnoloogia
  • Kuni 55% vähem pritsmeid maksimaalse survega
  • Jäiga imutoru abil saab mugavalt pealekantavaid vedelikke võtta otse taarast
  • Kerge transportida ja liigutada ning ruumisäästlik
  • Lihtne ja automaatne hooldusrežiim
Rendihind: 41,66€+km /päev
Tagatisraha: 350€
Artikli number: 0341051RENT
Sobilik kasutada: Vesi- ja lahustibaasil tooted: lakid, peitsid, immutusõlid, akrüülvärvid, lateksvärvid, emulsioonvärvid, sünteetilistel vaikudel põhinevad värvid ja fassaadivärvid.
Tehnoloogia: Membraanpump
Mootor: 1,5kW elektrimootor
Max. düüsi suurus: 0.027″
Max. töösurve: 221 bar, 22,1 MPa
Max. tootlikkus: 2,6 l/min (200-800m2 päevas)
Vooliku pikkus: 15m DN6 (max.60m)
Kaal: 27,4 kg
Rentimise tingimused:

Tagatisraha tasuda sularahas või pangakaardiga kohapeal (tagastatakse kohe peale seadme tagastamist ja seadme kiirkontrolli). Karl Bilderi lepingulistele partneritele tagatisraha nõue ei laiene.
Seade tuleb tagastada tööpäeval enne kell 11, siis ei lisandu tagastamispäeva eest renti.
Seade puhastada peale igat kasutuskorda koheselt, vältimaks ummistusi. Ummistuse tekkimisel lisandub väljakutse või parandamise tasu.
Seade tagastada puhtana ja töökorras.
Wagneri poolt seadme puhastamisel lisandub 1 rendipäeva hind.