Wagner käsiprits FinishControl 3500

15,00  +KM

FinishControl 3500 käeshoitav XVLP masin on kompaktne ja käepärane pihustussüsteem, mis sobib ideaalselt kuni 50m2 pindade värvimiseks. Seade ei vaja kompressorit ega voolikuid ning töötab sissehitatud kompaktse elektrikompressori jõul. Pihustatav vedelik käib 1000ml anumaga püstoli alla ning pole vaja muretseda voolikute ega muu pärast. Tänu vahetatavatele düüsifiltritele on värvimisseade sobilik paljude erinevate materjalidega kasutamiseks nagu lahusti- ja veepõhised email- ning lateksvärvid, fassaadivärvid, lakid, õlid, peitsid, puidukaitsevahendid, kruntvärvid ja metallivärvid.

Rendihind: 15€+km /päev
Tagatisraha: 350€
Artikli number: 2341501
Max võimsus 700 W
Max. viskoossus ja düüs: Sisseehitatud düüs 0.007″-0.023″, suudab lasta kõiki standard sisevärve ning paksemad värvid ja fassaadivärvid 10% lahjendatult.
Max. töösurve: 0,2 bar pihustusjõud
Anuma suurus: 1000 ml
Kaal: 2,3 kg
Rentimise tingimused: Tagatisraha tasuda sularahas või pangakaardiga kohapeal (tagastatakse kohe peale seadme tagastamist ja seadme kiirkontrolli). Karl Bilderi lepingulistele partneritele tagatisraha nõue ei laiene.
Seade tuleb tagastada tööpäeval enne kell 11, siis ei lisandu tagastamispäeva eest renti.
Seade puhastada peale igat kasutuskorda koheselt, vältimaks ummistusi. Ummistuse tekkimisel lisandub väljakutse või parandamise tasu.
Seade tagastada puhtana ja töökorras.