Ergovent kvadro hall

Ergovent ventilatsiooniplafoonid sisekujunduses

Me oleme harjunud tavapäraste ventilatsiooniplafoonidega laes, mis justkui meenutavad raadionuppe ja mõjuvad võõrkehadena. Valdavalt liigub sisekujundus integreerimise suunas ja süvistatavad ventilatsiooniplafoonid on üks osa sellest.

Ergovent ventilatsiooniplafoon

Leedu tootja Ergovent välja töötanud kipsist süvistatavad venitaltsiooniplafoonid, mis paigaldatakse kipslakke, tänu millele on lae viimistluse lõpptulemus sile ja ühtlane. Plafoonid viimistletakse ja värvitakse samal viisil, mis lagi, mille tulemusel ei tundu ventilatsiooniplafoon laes võõrkehana, vaid sobitub kenast kokku interjööriga.

Süvistatavad ventilatsiooniplafoonid on sisekujunduse uus suund, mis aasta-aastalt aina populaarsemaks muutub. Suur töö on siinjuures olnud sisearhitektidel ja ventilatsioonisüsteemide paigaldajatel, kes on tellijatele lahendust tutvustanud.  

Ergovent

Ergovent ventilatsiooniplafoonid sobivad kõikidele standardsetele õhukanalisüsteemidele. Nende paigaldus on lihtne nii ühe- kui ka kahekihilistele kipslagedele. Plafooni paigaldus toimub suuresti samal viisil nagu süvistatavatel kipslae valgustitel. Täpsemate paigaldusjuhenditega saad tutvuda SIIN. Lisaks silmailule hoiab Ergovent ventilatsiooniplafoon ka puhtust. Nimelt ei teki selle lahenduse puhul ventilatsiooniplafoonile ümber mustusesõõri.

 

Ergovent kvadro

Ergovent ventilatsiooniplafoone on saadaval nii kandiliste kui ka ümmargustena. Valik vastavalt sellele, milline disain interjööriga paremini sobitub või lihtsalt milline rohkem meeldib. Küsi Ergovent ventilatsiooniplafoonide kohta oma projektijuhilt projektijuht@karlbilder.ee või külasta Karl Bilder esindusi Tallinnas, Tartus ja Pärnus.