Sadolini nutikad värvid kaitsevad mustuse, hallituse ja kriimude vastu!

Heledates toonides seintega saab paralleeli tõmmata valgete jalanõudega. Mõlema puhul jälgitakse piinliku korrektsusega nende säravat ja puhast väljanägemist kuni esimeste suuremate kriipsudeni, mida paraku enam eemaldada pole võimalik. Olgu kuidas on valgete jalanõudega, kuid värvitud seinad saad pikalt puhtana ja värskena hoida tänu Sadolini EasyCare seinavärvidele.

 

Mille poolest on EasyCare värvid erilised?

Sadolin EasyCare tooteid iseloomustab nutikalt disainitud koostis ja spetsiaalsed tehnoloogiad, mis aitavad tagada kauni kodu välimuse pikemaks ajaks. Värvid on suurepärase katvusega, värvitud pinnad on pestavad ja seejuures värv ei tuhmu pestes. Lisaks on võimalus laiast värvitoonide kollektsioonist valida endale sobivaim toon. Revolutsioonilistel toodetel on mustust hülgavad omadused. Need nutikad värvid sisaldavad vaha, mis muudab värvitud pinna hüdrofoobseks. See tähendab, et seinale pritsinud ploomimahl või väikelapse loobitud tomatipasta ei imendu värvikihti ega jäta sellele plekke. Paralleeli saab siin tuua autovärvi vahatamisega, mis samuti hõlbustab pinna puhtana hoidmist. EasyCare värvidega värvitud seinasid on lihtne puhastada ja säilitavad värske välimuse pikaks ajaks. Kasuta Sadolini EasyCare värve, kus iganes soovid: köögis, vannitoas, esikus, lastetoas, elutoas jne.

Niiskus- ja hallituskindel värv EasyCare Kitchen&Bathroom

EasyCare Kitchen&Bathroom sobib eeskätt niisketesse ruumidesse nagu köök või vannituba. Seda värvi on sobilik kasutada näiteks köögimööbli töötasapinna tagumisel seinal, kus rasvaplekid saab nüüd hõlpsasti maha pesta märja lapiga. EasyCare Kitchen&Bathroom värve on sobilik kasutada ka vannitoas. Nimelt on värvil omadused, mis on vett hülgavad ja kaitsevad hallituse tekke eest pidevat niiskust saavatel pindadel.

Kriimustuskindel EasyCare Wood&Metal

EasyCare sarjas on Wood&Metal sobilik puit- ja metallpindade värvimiseks. Tegemist on erakordselt kulumis- ja kriimustuskindla tehnoloogiaga. Sobib ideaalselt mööbli, uste ja akende ning miks mitte radiaatorite värvimiseks. Erinevalt lahustipõhistest alküüdvärvidest ei kollastu veepõhine Wood&Metal aja möödudes, vaid säilitab oma esialgse tooni. Toode on ohutu lastele ning sertifitseeritud lastemööbli ja mänguasjade värvimiseks. Varem värvimata ja roostes metallpinnad tuleb eelnevalt puhastada ja kruntida metalli kruntvärviga.

Kõik EasyCare tootesarja värvid on kauakestvad ja teevad sinu elu tunduvalt lihtsamaks. Nendega töötamine ei eelda eelnevat maalrikogemust ning nende kasutamisega saab hakkama igaüks, kellel on piisavalt pealehakkamist. Kõiki EasyCare värve on võimalik Karl Bilderi esindustes toonida, mis iganes värvitooni. Töö on kvaliteetne ja kiire. Garanteerime, et kõik värvipurgid on täpselt soovitud tooni!

Sadolin-Easy-Care-Stay-Clean-2.5L_clipped_rev_1.png

Easy Care
Stay Clean

Revolutsiooniline mustust hülgav matt seinavärv kööki, lastetuppa ja mujale sagedast pesemist nõudvatele pindadele. Värv ei pritsi, on hästi pinnale kantav ning tasandub ühtlaseks (ei jäta triipe). Vedelik ei imendu värvikihti ega jäta plekke. Säilitab välimuse pikaks ajaks.

Sadolin-Easy-Care-Kitchen-2.5L_clipped_rev_1.png

Easy Care
Kitchen & Bathroom

Rasvaplekkide ja niiskuskindla tehnoloogiaga matt seinavärv köögi, vannitoa ning muude niiskete ruumide viimistlemiseks. Värvitud pind on vastupidav raskesti eemaldatavate plekkide suhtes nagu vein, tomatikaste, šokolaad, toidurasvad jpm.

Sadolin-Easy-Care-WoodMetal-4.7L_clipped_rev_1.png

Easy Care
Wood&METAL

Kriimustuskindel puidu- ja metallivärv nii siseruumides kui ka õues värvimiseks. Sobib sisevoodrilaua, metall- ja puitaia, mööbli, uste, akende, aknalaudade, liistude, radiaatorite, torude ja isegi mänguasjade värvimiseks. Säilitab oma esialgse tooni väga pikaks ajaks. Kulumiskindel ning kerge hooldada.